Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SurviMC [NO-WL][Survival+Frakcje][28 Slotów]


Ravenus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogólnie serwer dobrze ogarnięty, ale nic na to nie poradzimy że na serwer wchodzą gracze typu " 12 , 13 lat " i griefują. I trochę dziwnie to zrobiliście , Parkour Medium , Hard , troche na odwrót bo raczej powinno być wpier Easy a potem Medium..no ale nevermind..Nie moja decyzja ;)

2dhww8h.png


Opublikowano

Serwer zamknięty do około 10 z powodu prac technicznych.

Przepraszamy wszystkich i gorąco zapraszamy na około 10 (może być z opóźnieniem).

Opublikowano

Bardzo fajny serwer... Wszystko w nim jest okej, wszystko ogarnięte i ludzie są (nareszcie ^^) ogarnięci...

Serwer jak najbardziej godny polecenia.

POSTY



50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000


Opublikowano

Bardzo fajny serwer... Wszystko w nim jest okej, wszystko ogarnięte i ludzie są (nareszcie ^^) ogarnięci...

Serwer jak najbardziej godny polecenia.

Dziękujemy za opinie :)

Opublikowano

Prezka świetna , zaraz wbiję i zobaczymy jak się sprawuje, widać dużo dodatkowych warpów i ładnych budowli.

Mój nick : iDziany

Zapraszam do gildi !

Opublikowano

Prezka świetna , zaraz wbiję i zobaczymy jak się sprawuje, widać dużo dodatkowych warpów i ładnych budowli.

Mój nick : iDziany

Zapraszam do gildi !

Kolejna dobra opinia dzięki :)

 

Małe problemy z hostingiem mamy ale zaraz będzie serwer chodził

Opublikowano

Serwer godny uwagi moje (+) i (-)

 

1. Pluginy bardzo ładnie wykonane graficznie (+)

2. Spawn trochę mały (-)

3. Administracja serwer jest spoko (+)

4. Gracz może sethome i tu duży (+)

5. Forum estetycznie wykonane (+)

 

Pozdrawiam i zapraszam na serwer :))

Opublikowano

Serwer godny uwagi moje (+) i (-)

 

1. Pluginy bardzo ładnie wykonane graficznie (+)

2. Spawn trochę mały (-)

3. Administracja serwer jest spoko (+)

4. Gracz może sethome i tu duży (+)

5. Forum estetycznie wykonane (+)

 

Pozdrawiam i zapraszam na serwer :))

 

Gdyby spawn był większy, fps by szalały, a tak to można spokojnie pograć :)

Pozdrawiam, zapraszam na serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...